0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Ankara Batıkent Nakliye Hizmeti

Octovan güvencesiyle Ankara evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Octovan'da taşıma hizmetinizi kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir, ya da premium hizmetten faydalanabilirsiniz. Taşınma hizmetiniz için fiyat alıp rezervasyon yapmak için hemen tıklayın!

Batıkent Evden Eve Nakliyat

Batıkent evden eve nakliyat hizmetleri Ankara’da en fazla talep edilen nakliyat hizmetlerinden biri olarak dikkat çekmektedir. Ankara’nın Yenimahalle İlçesi’ne bağlı semtlerden Batıkent ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşıma hizmetlerinde sektörün en önemli pazarlarından bir tanesidir. Sincan ve Kızılay’a 15 km uzaklıkta yer alan Batıkent genellikle orta ve üst gelirli ailelerin yaşadığı bir semttir. İlk başta bir sosyal konut projesi olarak hayata geçirilen Batıkent 1987 yılında Dünya Konut Yılı Ödülü’nü kazanmıştır. Ankara’nın en hızlı gelişen semtlerinden biri olan Batıkent nakliyat hizmetlerine yön vermektedir. En kaliteli ve uygun fiyatlı Batıkent evden eve nakliyat hizmeti için Octovan her zaman yanınızda!

Batıkent Evden Eve Nakliye

Batıkent evde eve nakliye hizmeti büyük bir deneyim ve profesyonellik gerektirmektedir. Octovan, hizmet almak isteyen kişilerin problemsiz bir nakliyat deneyimi yaşayabilmesi için alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile işbirliği yapmaktadır. Hizmet kalitesini en üst seviyeye taşımak için birlikte çalıştığı nakliyat firmalarının taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler veren Octovan, nakliyat esnasında yaşanabilecek her türlü sorun için profesyonel destek ekipleri ile yanınızdadır! Taşınma günü olumsuz sürprizler ile karşılaşmamak için doğru nakliye firması seçimi yapmak büyük önem taşımaktadır. Doğru Batıkent evden eve nakliye firması seçimi için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Batıkent Parça Eşya Taşıma

Batıkent parça eşya taşıma hizmetlerinde sektöre yön veren semtlerden bir tanesidir. Ankara’nın en hızlı büyüyen ve gelişen semtleri arasında yer alan Batıkent parça eşya taşıma hizmetlerinin en fazla talep edildiği bölgelerdendir. Özellikle bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı ve koltuk takımları gibi özel araç ile taşınamayacak kadar büyük, ağır ve geniş eşyaların hızlı ve güvenli bir şekilde taşıması için Batıkent parça eşya taşıma hizmeti tercih edilmektedir. Ek olarak, yapı marketlerden alınan büyük ve ağır eşyaların güvenli bir şekilde istenen noktaya nakledilmesi için de Batıkent parça eşya taşıma hizmeti talep edilmektedir. En iyi Batıkent parça eşya taşıma hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Batıkent Evden Eve Taşımacılık

Batıkent evden eve taşımacılık hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi de nakliyat firmasının deneyimi ve profesyonellik düzeyidir. Hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutma vizyonu ile hizmet sunan Octovan, sabit fiyat garantisi ve ekstra ödeme kolaylıkları sağlamaktadır. Ek hizmet talep edilmemesi durumunda ilk başta verilen fiyat kesinlikle değişmez ve hizmet alan kişiler taşınma günü ek ücret gibi kötü sürprizler ile karşılaşmazlar. Ayrıca hizmet alan kişilere nakit ödemenin yanı sıra kredi kartı ile de ödeme yapabilme imkanı sunan Octovan, en iyi ve en uygun fiyatlı Batıkent evden eve taşımacılık hizmetini sunmaktadır.

Batıkent Evden Eve Nakliyat Firmaları

Batıkent evden eve nakliyat firmaları arasında yaşanan rekabet her geçen yıl katlanarak artmaktadır. Bölgenin Türkiye’nin en hızlı gelişen merkezlerinden biri olması ve yoğun bir şekilde göç alması nedeni ile nakliyat hizmetlerine olan talep çok yüksektir. Bu nedenle Batıkent’te çok sayıda nakliyat firması hizmet vermektedir. Ek olarak, pazarın çok büyük ve karlı olması nedeni ile Batıkent’te çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması faaliyet göstermektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Dolandırıcı firmalar aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir firmaya devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri sorunlar yaşamamak için tek yapmanız gereken Octovan ile işbirliği yapmaktır.

Batıkent Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Batıkent evden eve nakliyat fiyatları Ankara’nın diğer ilçelerine göre çok daha uygundur. Bunun en önemli nedeni ise bölgede nakliyat firmaları arasında yaşanan rekabettir. Batıkent’teki nakliyat firmaları sayısının her yıl katlanarak artmasının sonucunda rekabet daha zorlu bir hale gelmektedir. Bu zorlu rekabette bir adım öne geçmek isteyen nakliyat firmaları fiyatlarda indirime gitmeyi tercih etmektedir. Sürecin bu şekilde devam etmesi nedeni ile Batıkent evden eve nakliyat fiyatları diğer ilçe ve semtlerden çok daha uygun hale gelmiştir. En uygun Batıkent evden eve nakliyat fiyatları için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Batıkent Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Batıkent evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesidir. Octovan çatısı altında hizmet veren tüm nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından görüntülenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler Batıkent evden eve nakliyat tavsiye bölümünü inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Nakliyat firması seçimi yaparken mutlaka Batıkent evden eve nakliyat tavsiye bölümünü incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Batıkent Şehirler Arası Nakliyat

Batıkent şehirler arası nakliyat hizmetlerine de öncülük eden semtler arasında yer almaktadır. Ankara’nın en fazla göç alan merkezlerinden biri olan Batıkent şehirler arası nakliyat hizmetlerinin en fazla talep edildiği noktalardandır. Genellikle orta ve yüksek gelirli ailelerin yaşadığı Batıkent şehir dışından Ankara’ya göç eden kişiler için de bir cazibe merkezidir. Özellikle ulaşım kolaylıkları, eğitim, sağlık ve iş olanakları ile öne çıkan Batıkent’in nüfusu her yıl katlanarak artmaktadır. Bu nedenle de Batıkent şehirler arası nakliyat hizmeti talepleri çok yüksektir. En kaliteli ve en uygun fiyatlı şehirler arası nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Batıkent evden eve nakliye işlemleriniz için size yardımcı olacak ve tüm taşınma sorunlarınızda size çözüm sunacak olan Octovan ile profesyonel ve temiz nakliye hizmetini almak için hemen arayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!