0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Alibeyköy Nakliyat Hizmeti

Octovan güvencesiyle Alibeyköy evden eve nakliyat, eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetinizi kolay ve temiz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte hizmetinize paket ekleyerek özellştirip premium hizmet veya asansörlü nakliyat gibi özel hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Rezervasyon yapmak için hemen tıklayın!

Alibeyköy Evden Eve Nakliyat

Alibeyköy evden eve nakliyat hizmetleri İstanbul’da son yıllarda en fazla talep edilen nakliyat hizmetlerinden biri olarak öne çıkmaktadır. İstanbul’un Eyüpsultan İlçesi’ne bağlı bir semt olan Alibeyköy genellikle Makedonya ve Kosova’dan gelen Türk göçmenlerin yaşadığı bir bölgedir. Kuyumculuğun çok yayın olduğu Alibeyköy, toplu konut projelerinin inşa edilmesi ile birlikte çok hızlı bir şekilde gelişmeye ve göç almaya başlamıştır. Nüfusun katlanarak artması ile birlikte nakliyat hizmetlerine olan talep de giderek artmaya başlamıştır. Bölge, evden eve nakliyat, parça eşya taşıma ve şehirler arası nakliyat hizmetlerine de öncülük etmektedir. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Alibeyköy evden eve nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Alibeyköy Evden Eve Nakliye

Alibeyköy evden eve nakliye hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi de işbirliği yapılacak nakliyat firmasının tecrübesi ve profesyonelliğidir. Alanında deneyimli nakliyat firmaları hizmet alan kişilerin sorunsuz bir taşınma deneyimi yaşamasını sağlamaktadır. Bu nedenle alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile çalışan Octovan, hizmet alan kişilere kusursuz bir taşınma deneyimi sunmaktadır. Sabit fiyat garantisi ile hizmet alan kişilerin taşınma günü kötü sürprizler yaşamasına izin vermeyen Octovan, ek hizmet talebi olmaması durumunda, ilk başta teklif edilen ücreti kesinlikle değiştirmemektedir. En iyi Alibeyköy evden eve nakliye hizmeti için tek yapmanız gereken bize ulaşmak!

Alibeyköy Evden Eve Taşımacılık

Alibeyköy evden eve taşımacılık hizmeti büyük bir deneyim ve profesyonellik gerektirmektedir. Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için çatısı altında çalışan tüm nakliyat firmalarına düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının donanım ve bilgilerinin yeterli ve güncel olduğundan emin olmak için sürekli olarak denetimler yapan Octovan, nakit ödeme imkanının yanı sıra kredi kartı ile de ödeme yapabilme fırsatı sunmaktadır. Ek olarak, hizmet alan kişilere hasar garantisi de veren Octovan’da eşyaların taşınma sırasında hasar görmesi durumunda oluşan hasar aynı gün içerisinde nakliyat firması tarafından karşılanmaktadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Alibeyköy evden eve taşımacılık hizmeti için her zaman yanınızdayız!

Alibeyköy Parça Eşya Taşıma

Alibeyköy parça eşya taşıma hizmetlerine de öncülük eden merkezlerden bir tanesidir. Bölgede çok sayıda toplu konut projesinin inşa edilmeye başlaması ile birlikte parça eşya taşıma hizmeti talepleri de hızlı bir şekilde yükselişe geçmiştir. Özellikle çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi ve koltuk takımı gibi özel araç ile taşınamayacak kadar büyük, geniş ve ağır eşyaların sorunsuz ve hızlı bir şekilde istenen noktaya taşınabilmesi için parça eşya taşıma hizmeti talep edilmektedir. Ek olarak, yapı marketlerden alınan büyük ve ağır eşyaların nakliye işlemleri için de parça eşya taşıma hizmeti alınmaktadır. En uygun fiyatlı ve kaliteli Alibeyköy parça eşya taşıma hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan’a ulaşmaktır.

Alibeyköy Evden Eve Nakliyat Firmaları

Alibeyköy evden eve nakliyat firmaları arasındaki rekabet her geçen yıl bir üst seviyeye taşınmaktadır. Bölgenin Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve gelişen merkezlerinden biri olması nedeni ile Alibeyköy nüfusu katlanarak artmaktadır. Nüfusun artması ile birlikte nakliyat hizmeti talepleri de arttığı için bölgede hizmet veren nakliyat firması sayısı da kısa sürede üç katına çıkmıştır. Bölgenin büyük bir Pazar haline gelmesi nedeni ile çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da bu merkezde faaliyet göstermektedir. Problemsiz bir taşınma deneyimi yaşamak için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan ile iletişime geçmektedir.

Alibeyköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Alibeyköy evden eve nakliyat fiyatları İstanbul’un büyük semtlerine göre çok daha uygun fiyatlıdır. Bunun en önemli nedeni ise Alibeyköy evden eve nakliyat firmaları arasında yaşanan rekabet seviyesinin en üst seviyede olmasıdır. Yaşanan rekabet ortamında rakiplerinin önüne geçerek daha fazla iş almayı hedefleyen nakliyat firmaları fiyat indirimine gitmeyi tercih etmektedir. Diğer nakliyat firmaları da iş kaybı yaşamamak için fiyatları aşağı çekmek zorunda kaldığı için Alibeyköy evde eve nakliyat fiyatları İstanbul’un büyük semtlerine göre çok daha uygun fiyatlıdır. En uygun Alibeyköy evden eve nakliyat fiyatları için tek yapmanız gereken Octovan ile işbirliği yapmaktır.

Alibeyköy Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Alibeyköy evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yaparken önemli bir role sahiptir. Octovan çatısı altında nakliyat işlemleri yapan tüm nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puanı almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler evden eve nakliyat tavsiye bölümünü inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Alibeyköy nakliyat hizmeti almadan önce mutlaka Alibeyköy evden eve nakliyat tavsiye bölümünü incelemenizi tavsiye ediyoruz. En deneyimli taşımacılardan en uygun fiyatlı nakliyat hizmeti alabilmeniz içi her zaman yanınızdayız.

Alibeyköy Şehirler Arası Nakliyat

Alibeyköy şehirler arası nakliyat hizmetlerinde de listenin en üst sıralarında yer almaktadır. Genellikle orta gelirli ailelerin yaşadığı Alibeyköy, şehir dışından İstanbul’a taşınan orta gelirli ailelerin yaşam alanı olarak tercih ettiği merkezlerin başında gelmektedir. Bu nedenle de Alibeyköy şehirler arası nakliyat hizmetlerine olan talep de çok yüksektir. Şehirler arası nakliyat hizmeti çok daha fazla özen ve dikkat gerektirir. Bu yüzden alanında tecrübeli nakliyat firmaları ile çalışmak büyük önem taşımaktadır. Taşımacılık alanında en az 5 yıl deneyimli firmalar ile hizmet veren Octovan, en kaliteli Alibeyköy şehirler arası nakliyat hizmetini alabileceğiniz adrestir!

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Aklınıza takılan her soru için 7/24 bir telefon uzağınızdayız. Müşteri hizmetlerimize 0850 305 16 90 numarasından ulaşabilirsiniz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!