0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Acıbadem Evden Eve Nakliyat

Acıbadem Evden Eve Nakliyatta Güvenli Firma Bulmak

Artık yüzlerce insan yeni evlerine taşınmak için nakliyat firması aramakta. Fakat önemli olan nokta güvenilir ve profesyonel nakliyat firması nasıl bulunur sorusunda. Octovan, tam anlamıyla bu endişeli sorunun cevabı olarak nakliyatınızı sizlere sunduğu birçok imkanla kolaylaştırmaktadır ve güvenli hale getirmektedir. Bunlardan bazılarına örnek verecek olursak ; Sabit Fiyat Garantisi, Eşya Sigortası, Profesyonel Bir Ekip ile Çalışılması, Müşteri Servisi, Kredi Kartı İle Ödeme İmkanı, Rezervasyon İmkanı, Taşınma İşlemine Uygun 4 Nakliyat Araç Tipi, Sözleşme Yapılması, Ek Hizmetler v.b, Aynı zamanda nakliyatınızla alakalı kafanıza takılan herhangi bir sorunda bile bizimle rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Acıbadem Evden Eve Nakliyat Araç Çeşitleri

Birçok nakliyat şirketi sadece tek tip araçla çalışmaktadır ve araçlarına az gelen eşyaları almamaktadırlar ya da kamyonetin tamamı dolmuş gibi ücret alırlar. Bunun yanında, eşyalar, araçlara uygun yerleştirilmediğinde nakliyat sırasında hasar görme oranı büyük ölçüde artmaktadır. Bu yüzden Octovan birkaç tip nakliyat aracına sahiptir. Bunlar; Octovan Mini, Octovan Large, Octovan XLarge, Octovan Ev Taşıma Kamyoneti’dir.

Octovan’da birkaç parça eşyanızı taşımak için kamyonetin tamamı dolmuş gibi ücret ödemenize gerek kalmaz. Acıbadem evden eve nakliyatınızda hangi nakliyat aracıyla yolculuk yapacağına eşyalarınıza göre karar verebilirsiniz. Fakat evinizi taşımak için ev taşıma kamyonetini tercih etmelisiniz. Çünkü diğer nakliyat araçları parça eşyaları taşımak için kullanıldığından dolayı evinizdeki tüm eşyalarınız o araç tiplerine sığmaz ve daha fazla araçla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Dolayısıyla Octovan Ev Taşıma Kamyoneti’ni kullanmak sizler için daha mantıklı ve uygun seçenek olacaktır.

Acıbadem Evden Eve Nakliyat Rezervasyon Yapmak

Octovan’da hem ileri tarihler için rezervasyon yapabilir hem de aniden verdiğiniz bir kararla Octovan taşınma hizmetinden yararlanabilirsiniz. Örneğin; bir mağazadan aldığınız bir eşyayı bile tam olarak aldığınız gün evinize taşıyabilirsiniz. Fakat Acıbadem evden eve nakliyat işleminiz büyük ölçekte olduğu için kendinize taşınmak için bir boş gün ayarladığınızda o gün için rezervasyon alabilirsiniz. Bizler kadar siz de nakliyatınız için plan yaptığınız takdirde nakliyat süreciniz bir o kadar rahat ve kolay geçer.

Acıbadem Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Octovan sizlere sabit fiyat garantisi sunmaktadır ve ek hizmetler yararlanmadığınız ya da nakliyatınıza bir ekleme ya da çıkarma yapmadığınız sürece size verilen fiyatta bir değişiklik olmayacağına emin olabilirsiniz. Dilerseniz sizler de fiyat al bölümünden nakliyat detaylarınızı bizimle paylaşarak ne kadar bütçe ayırmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!