COVID-19'a yönelik önlemlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
0850 305 16 90

Suadiye Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan'da en uygun fiyatlı Suadiye nakliye hizmetinden hemen yararlanabilir, en kısa zamanda taşıma hizmetinizi gerçekleştirebilirsiniz. Nakliye hizmetinizi özelleştirerek kolileme ya da yerleştirme gibi hizmetlerin yanı sıra premium hizmetlerden yararlanabilir ya da eşyalarınızı depolamak için depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Suadiye Evden Eve Nakliyat

Suadiye evden eve nakliyat sektörünün en çok işlem yapılan hizmetleri arasında yer almaktadır. İstanbul Anadolu Yakası’nın en lüks merkezlerinden biri olan Suadiye ev taşıma hizmetlerinin en çok talep edildiği en yoğun yerlerdendir. Türkiye’nin ve İstanbul’un en ünlü caddelerinden Bağdat Caddesi üzerinde yer alan Suadiye; Bostancı ile Erenköy arasında yer almaktadır. Kadıköy ilçesine bağlı olan ve genellikle üst gelir seviyesine dahil olan ailelerin yaşadığı Suadiye evden eve nakliyat hizmetinin en önemli merkezlerinden biri olarak görülmektedir. Benzersiz konumu, kafeleri, sosyal yaşam alanları, hareketli ve sessiz merkezleri tek bir çatı altında birleştiren atmosferi ile Suadiye evden eve nakliyat hizmetlerinin lokomotiflerindendir.

Suadiye Evden Eve Nakliye

Suadiye evden eve nakliye işlemleri büyük bir tecrübe ve profesyonellik gerektirmektedir. Bölgede üst gelir sınıfana dahil kişilerin yaşaması nedeni ile Suadiye evden eve nakliye hizmetinin kalitesi fiyatından çok daha önemli bir kriterdir. Bu özel yerde yaşan kişiler kaliteli bir nakliye hizmetinin çok ucuza alınamayacağını bildiği için daha fazla para ödeyerek en kaliteli hizmeti almak istemektedir. Suadiye’de nakliyat hizmetine olan talep çok yüksek olduğu için bölgede ve çevresinde çok sayıda nakliyat firması bulunmaktadır. Suadiye nakliyat firmaları arasında yaşanan rekabet fiyatları kısmen aşağı çekse de Suadiye evden eve nakliye hizmetleri diğer semtlere ve ilçelere göre daha pahalıdır.

Suadiye Parça Eşya Taşıma

Suadiye parça eşya taşıma hizmeti İstanbul’da en çok talep edilen hizmetler arasında yer almaktadır. Özellikle kişilerin özel araçları ile taşıyamayacakları buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve koltuk takımları kadar büyük ve geniş olan eşyaların güvenli ve hızlı bir şekilde taşınması için Suadiye parça eşya taşıma hizmeti alınmaktadır. Ayrıca ikinci el eşya nakliye işlemleri için de Suadiye parça eşya taşıma hizmeti talep edilmektedir. Octovan’a internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden ulaşarak alanında en profesyonel ve deneyimli nakliyat ekiplerinden parça eşya taşıma hizmeti alabilirsiniz. En kaliteli parça eşya taşıma hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan’a ulaşmak.

Suadiye Evden Eve Taşımacılık

Suadiye evden eve taşımacılık hizmeti almak isteyenlerin dikkat etmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi de ek hizmetlerdir. Suadiye şehir merkezine yakın bir konumda olduğu ve köklü bir yerleşim yeri olmasından dolayı bölgedeki apartmanların büyük bölümü yaşlı binalardır. Yaşlı binaların büyük bir bölümünde eşya taşımaya uygun asansör bulunmamaktadır ya da asansörler eşya taşımak için uygun değildir. Böyle durumlarda en iyi çözüm asansörlü nakliyat hizmeti almaktır. Özellikle üst katlara taşınma söz konusu ise asansörlü nakliyat hizmeti ile eşyalar çok daha güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmaktadır. Suadiye evden eve taşımacılık hizmeti alırken ek hizmet olarak asansörlü nakliyat hizmetini talep etmek için tek yapmanız gereken Octovan güvencesi ve ayrıcalıkları ile yeni evinize taşınmak.

Suadiye Evden Eve Nakliyat Firmaları

Suadiye evden eve nakliyat firmaları arasından en doğru seçimi yapmak sorunsuz bir taşınma deneyimi yaşamak için en önemli kriterdir. Doğru evden eve nakliyat firması seçimi yapabilmek için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır. Octovan çatısı altında çalışan tüm nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının puan ve kullanıcı yorumları herkes tarafından görüntülenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler Suadiye evden eve nakliyat firmaları için yapılan kullanıcı yorumları ve verilen puanları inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını seçebilirler.

Suadiye Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Suadiye evden eve nakliyat fiyatları İstanbul’un birçok semtine oranla daha yüksektir. Bu bölgede nakliyat firması seçimi yapılırken dikkat edilen en önemli unsur nakliye hizmetinin kalitesidir. En iyi Suadiye evden eve nakliyat fiyatları için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır. Alanında en az 5 yıl deneyimli ve profesyonel nakliyat firmaları ile çalışan Octovan, en iyi fiyat garantisi sunarken her zaman en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Suadiye evden eve nakliyat fiyatları diğer ilçe ve semtlere oranla daha yüksek olsa da bu bölgede yaşayan insanlar kaliteli hizmet almak için bu ücretleri ödemekten çekinmemektedir. Bu yüzden Suadiye nakliyat firmaları için en önemli kriter kalitedir.

Suadiye Şehirler Arası Nakliyat

Suadiye şehirler arası nakliyat en önemli nakliyat hizmeti talepleri arasında yer almaktadır. Türkiye’nin ve İstanbul’un en fazla göç alan merkezlerinden biri olan Suadiye şehirler arası nakliyat hizmetinin beşiğidir. Farklı şehirlerden İstanbul’un en popüler ve köklü semtlerinden biri olan Suadiye’ye taşınmaya karar veren kişiler Suadiye şehirler arası nakliyat hizmeti talep etmektedir. Bölgedeki nüfusun ve talebin her geçen yıl artması ile birlikte Suadiye şehirler arası nakliyat hizmetine olan talep de artış göstermektedir. En kaliteli Suadiye şehirler arası nakliyat hizmeti ayrıcalığı ile taşınamak için Octovan her zaman hizmetinizde.

Suadiye Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Suadiye evden eve nakliyat tavsiye konusu nakliyat firması seçimi yaparken büyük önem taşımaktadır. Suadiye evden eve nakliyat tavsiye ve yorumları inceleyebilmek için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır. Octovan ile çalışan her nakliyat firması verdiği nakliyat hizmetinin karşılığında kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Hizmet alan kişiler Suadiye evden eve nakliyat tavsiye yorumları inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Octovan’da düşük puanlı ya da olumsuz kullanıcı yorumları bulunan hiçbir nakliyat firması iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+0750 - 1000 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
1+1950 - 1250 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
2+11100 - 1350 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
3+11450 - 1800 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Suadiye Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Octovan olarak en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Hizmeti özelleştirebilir, asansörlü nakliyat hizmetinden ya da kolileme hizmetinden yararlanabilirsiniz. Aklınızdaki tüm soruları sormak ve detaylı bilgi almak için hemen arayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular