COVID-19'a yönelik önlemlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Şehirler Arası Nakliyat İle Ev Taşıma

Şehirler Arası Nakliyat İşleminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Şehirler arası nakliyat hizmeti klasik evden eve nakliyat işlemine göre daha farklı bir boyuttadır. Sağlıklı ve sorunsuz bir şehirler arası nakliyat süreci geçirmeniz için dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Bunlardan en önemlisi tabii ki de profesyonel bir firma ile çalışmak. Profesyonel bir firma ile çalıştığınız taktirde işleriniz genellikle sistematik ve düzenli gider. Tabii her firma kendine göre profesyoneldir. Peki şehirler arası güvenli bir nakliyat için nasıl bir firma seçmelisiniz?

Sabit Fiyat Garantisi, Eşya Sigortası, Profesyonel Ekip, Kullanıcı Puan Sistemi, Araç Çeşitliliği, Ek Hizmetler, Hizmet Çeşitliliği, Müşteri Servisi, Gerekli Belgeler gibi özelliklere sahip olan firmalarla çalışmak şehirler arası nakliyat işleminiz için en doğru seçenek olacaktır.

Özellikle firmaya karşı hiçbir endişenizin olmaması şehirler arası nakliyat işleminde çok önemlidir. Çünkü şehir içi evden eve nakliyat işlemine göre daha uzun süreli ve daha çok dikkat edilmesi gereken bir nakliyat türüdür. Bazı profesyonel olmayan nakliyat firmaları şehirler arası işleminiz sonunda sizden dayanağı olmayan sebepler yüzünden daha fazla ücret talep edebiliyor. Ya da nakliyat ekipleri profesyonel olmadığı için, eşya paketleme ve taşıma işlemlerini bilmediklerinden dolayı eşyalarınıza zarar gelme olasılığı meydana gelebiliyor. Bu noktada sabit fiyat garantisi ve eşya sigortası sunmayan hiçbir nakliyat firması ile çalışmamalısınız. Ayrıca unutmayın ki fazla ücret fazla kalite demek değildir. Bir firmanın kaliteli olup olmadığını anlamak için, yukarıdaki maddeleri ve daha fazlasını göz önüne alabilirsiniz.

Bunlardan ayrı olarak şehirler arası nakliyat işlemlerinizde eşyalarınızı paketlerken bile sizlere lazım olan, gerekli eşyaları kendiniz taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda eşyalarınızı mutlaka düzenli bir şekilde paketlemenizi öneririz. Eşyalarınızı ufak bir liste oluşturarak: Aksesuarlar, Gereksiz Eşyalar, Kıyafetler , Mutfak Eşyaları, Salon Eşyaları gibi kategorilere ayırarak toplarsanız hem daha düzenli ve hızlı bir şekilde toplamış olursunuz hem de yeni evinizdeki düzeni oluştururken neyin nerede olacağını bilirsiniz. Aynı zamanda şehirler arası nakliyat işleminizde yeni evinizin temizliğini nakliyat ekipleri gelmeden önce bitirmiş olmanız, sizleri evinize yerleşirken yaşayacağınız yorucu bir zaman kaybından kurtaracaktır.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Şehirler arası nakliyat fiyatları hesaplanırken birçok madde devreye girmektedir. Bunlara örnek; Mesafe Uzunluğu, Ne Kadar Eşyanız Olduğu, Araç Sayısı Yanınızda Çalışacak Nakliyat Personeli Sayısı Verilen Hizmet Ek Hizmetler Akaryakıt gibi etmenlerdir. Şehirler arası nakliyat işlemi yapmak istediğiniz firmaya fiyat hesaplamasının neye göre yapıldığını açıkça sorabilirsiniz. Verdiğiniz ücretin içinde hangi etmenlerin var olduğunu bilmek sizler için daha iyi bir yol olabilir. Octovan’da şehirler arası nakliyat fiyatınızı öğrenmek için fiyat al modülümüzden bizlere kolayca ulaşabilir ve ne kadar bütçe ayırmanız gerektiğini görebilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat İle Ev Taşıma Araç BoyutuTaşıma MesafesiParça Eşya Taşıma Fiyatları
Mini Araç129 - 159 Km Başı4 - 6 TL
Large Araç149 - 179 Km Başı5 - 7 TL
Xlarge Araç169 - 199 Km Başı6 - 8 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular