COVID-19'a yönelik önlemlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Ofis Taşıma

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz ofis taşıma.

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma Hizmetlerimiz

Ofis taşıma işlemlerinin oldukça titiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Ofiste bulunan teknolojik eşyaların ya da büyük eşyaların profesyonel bir şekilde taşıma aracına yüklenmesi gereklidir. Aynı şekilde eşyaların teslimatı sırasında aynı titizlikle çalışılması en çok dikkat ettiğimiz noktaların başında gelmektedir.

Ofis Taşıma İşlemlerinden Önce Neler Yapılmalıdır ?

Yeni ofisinize geçmeden önce sizlerin de bazı hazırlıklar yapmanız gerekir. Taşıma öncesinde eski ofisinizde yer alan eşyaların hangilerinin yeni ofise götürüleceğini hangilerinin götürülmeyeceğini belirlemeniz sizler için taşıma sürecinde kolaylık sağlar. Taşıma öncesinde eşyaların kaybolmaması adına listeleme de yapabilirsiniz. Bu sayede taşıma sonrası eşyalarınızı kontrollerini sağlar ve eşyaların eksik olup olmadığını anlayabilirsiniz. Özel dosyalarınız gibi kişisel eşyaları kendinizin yeni ofise götürmeniz de fayda var. İşlerinizin aksamaması adına nakliyat sürecinde her şeyi planlı ve organize bir şekilde yürütmeniz de fayda var.

İlginizi çekebilecek içeriğimiz: Ofis Taşıma İşlemlerinde Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Profesyonel Ekipler ve Uygun Fiyatlar İle Ofis Taşıma

Ofis taşıma işlemlerinizi hem profesyonel ekiplerimiz ile hem de uygun fiyatlarımız ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte ekiplerimiz tam zamanında taşıma işlemlerini sonuçlandıracaktır. Böylece hızlı, güvenilir ve kolay bir şekilde yeni ofisinize yerleşebilirsiniz.

Ofis Taşıma Araç BoyutuTaşıma MesafesiParça Eşya Taşıma Fiyatları
Mini Araç129 - 159 Km Başı 4 - 6 TL
Large Araç149 - 179 Km Başı5 - 7 TL
Xlarge Araç169 - 199 Km Başı6 - 8 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular