COVID-19'a yönelik önlemlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Maltepe Evden Eve Nakliyat

Octovan güvencesiyle Maltepe evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra, hizmetinizi özelleştirebilir; premium hizmet veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Taşıma hizmetini güvenilir ve profesyonel ekiplerden almak için hemen tıklayın!

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe evden eve nakliyat İstanbul’da öne çıkan hizmetlerden biridir. İstanbul Anadolu Yakası'nın en büyük ilçelerinden biri olan Maltepe ev taşıma hizmetleri, eşya taşıma, eşya depolama ve yapı marketten eşya taşıma hizmetlerine olan yoğun talep ile dikkat çekmektedir. İstanbul Asya kıtasının en kalabalık ilçelerinden biri olan Maltepe; Kadıköy, Kartal, Sancaktepe ve Ataşehir ilçeleri ile komşudur. Nakliyat sektörünün en önemli pazarlarından biri olan Maltepe aynı zamanda Türkiye’nin en hızlı gelişen ilçeleri arasında en üst sıralarda yer almaktadır. Gerek iş yerleri için gerek okullar için merkezi bir konumda bulunan Maltepe, nakliye sektörünün hareketli semptlerinden biridir.

Maltepe Evden Eve Nakliye ve Taşınma Hizmeti Nasıl Alınır ?

Profesyonel ve sorunsuz bir taşınma hizmeti almak için ilk yapman gereken işlem, Octovan web sitesinde ya da mobil uygulamasında fiyat hesapla bölümüne girmektir. Ardından 6 adım içerisinde tüm taşınma bilgilerini girdikten sonra karşına sabit Maltepe evden eve nakliye fiyatları çıkacaktır. Burada istersen kredi kartı ile anında ödeme yapabilir, istersen de taşınma günü nakit olarak taşıma ekibine ödemeni gerçekleştirebilirsin.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Tavsiyesi

Maltepe evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yaparken büyük önem taşımaktadır. Octovan çatısı altında hizmet veren tüm nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Bu kullanıcı yorumu ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler Maltepe evden eve nakliye tavsiye bölümünü inceleyerek nakliyat firmalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir ve kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Hizmet alan kişilere en kaliteli nakliyat hizmetini en uygun fiyat garantisi ile sunan Octovan’da düşük puanlı ve olumsuz kullanıcı yorumları olan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır.

Bu içeriğimizi inceleyerek evden eve nakliye hakkında detaylı bilgileri inceleyebilirsiniz: Nakliyat Platformu İle Ev Taşımanın Faydaları Nelerdir?

Octovan Taşınma Rehberi

Taşınma işlemlerinizi daha kolay ve hızlı gerçekleştirebilmeniz için öncesinde yaptığınız hazırlıklar ve sonrasında yaptığınız işlemler oldukça önemlidir. Octovan olarak sizin için bir taşınma rehberi hazırlayarak evden eve nakliye işlemleri öncesinde ve sonrasında neler yapmanız gerektiğini anlatmaya çalıştık. Tüm bunların yanı sıra İstanbul evden eve nakliyat hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Maltepe Evden Eve Nakliye Fiyatları

Octovan ile yapacağınız tüm nakliye işlemlerinde sabit fiyat güvencesi bulunmaktadır. Fiyat hesaplama modülü ile doğru bir şekilde yaptığınız tüm hesaplamalar işlemler sonucunda aynı kalacaktır.

Dilerseniz aşağıda bulunan tablodan Maltepe evden eve nakliye fiyat tarifesini inceleyebilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+0750 - 1000 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
1+1950 - 1250 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
2+11100 - 1350 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
3+11450 - 1800 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular