0850 305 16 90

En Profesyonel Kartal Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan güvencesiyle İstanbul Kartal evden eve nakliyat, eşya taşıma ve ofis taşıma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İster asansörlü nakliyat hizmetinden yararlanabilir, isterseniz hizmetinizi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz. Bunların dışında kolileme ve yerleştirme gibi hizmetleri paketinize ekleyebilirsiniz. Taşımanızı rezerve etmek ve fiyat almak için hemen tıklayın!

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştirirken kullanıcıların kendilerine uygun nakliye firmasını iyice araştırmaları gerekmektedir. İstanbul’un en eski ve genç semtlerinden biri olan Kartal ev taşımaları için doğru nakliyat firması seçimi yapmak çok önemlidir. Kartal evden eve nakliyat işlemi sırasında titiz, özenli ve güvenli bir şekilde hareket edilmelidir. Evden eve nakliyat firması seçilirken alanında profesyonel nakliyat ekipleri, eşya sigortası, sabit fiyat garantisi, müşteri memnuniyeti ve farklı ödeme seçenekleri gibi kriterlere de dikkat edilmelidir. Kartal evden eve nakliyat denince akıllara şüphesiz ki eşyalarınızın yeni evinize nakliye edileceği konusunda kime güveneceğiniz sorusu gelir. İşte tam da bu noktada devreye Octovan girer.

Kartal Parça Eşya Taşıma

Octovan’da sadece evden eve nakliyat yapmanın yanı sıra parça eşyalarınızı da taşıyabilirsiniz. Hatta o gün mağazadan aldığınız bir eşyayı bile Octovan’la taşıyabilirsiniz. Parça eşya taşımak birçok insanın kullandığı ve tercih ettiği bir seçenek olmaktadır. Aynı adrese giden birkaç eşya ile birlikte eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. Profesyonel ve sistematik yapılan parça eşya taşıma işlemi hiçbir sorunla karşılaşmadan eşyalarınızı belirli süre içinde sizlere ulaştırır. Aynı zamanda sizler de sadece parça eşyanız için ücretlendirilirsiniz. Dolayısıyla sizler için de daha tasarruflu bir yol olmaktadır.

Kartal Evden Eve Nakliyat Firmaları

Kartal evden eve nakliyat firmaları arasında büyük bir rekabet yaşanmaktadır. Bölge nüfusunun çok hızlı bir şekilde artması ile birlikte Kartal nakliyat firması sayısı katlanarak artmaya başlamıştır. Bu yüzden de nakliyat firmaları arasında yaşanan rekabet en üst seviyededir ve her geçen rekabet seviyesi daha da artmaktadır. Bölgenin önemli bir nakliyat pazarı haline gelmesi nedeni ile Kartal'da çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması bulunmaktadır. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna etmektedir. Bu firmalar aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. En kaliteli ve deneyimli Kartal evden eve nakliyat firmaları için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir. Tüm bunların yanı sıra İstanbul evden eve nakliye hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Kartal Şehirler arası Nakliyat

Kartal şehirler arası nakliyat hizmetlerine de öncülük eden ilçeler arasında yer almaktadır. Kartal içerisinde art arda inşa edilen büyük toplu konut projeleri ile birlikte bölge tam anlamı ile bir cazibe merkezi haline gelmiştir. Genellikle ailelerin yaşamayı tercih ettiği bir bölge olan Kartal, İstanbul’a taşınmaya karar veren ailelerin de tercih etmek istediği yerler arasındadır. Sunduğu sağlık, eğitim ve sosyal yaşam alanları, sahil kesimi ile fark yaratan Kartal şehirler arası nakliyat hizmetlerinin en fazla talep edildiği noktalardandır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Kartal şehirler arası nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Kartal Evden Eve Nakliye Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Web sitemizde ve mobil uygulamamızda bulunan nakliye fiyatları hesaplama bölümünden taşınma işlemleri için tüm ücretleri hesaplayabilirsiniz. Dilerseniz Kartal evden eve nakliye fiyatları tablomuzu aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!