0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Octovan ile alacağınız nakliyat hizmetinin güvenirliği ve profesyonelliğinden emin olabilirsiniz. İşini seven ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ile eşyalarınız zarar görmeden paketlenip, taşınır. Sizde bu şekilde taşınmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat İşlemleri Nelerdir?

Tek yapmanız gereken Octovan sitesine gidip gerekli yerleri doldurmaktır. Sonrasında bize verdiğiniz tarihte ekip arkadaşlarımız adresinize gelip eşyalarınızın taşınmasında yardımcı olacaktır.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat Ödemesini Nasıl Yapabilirim?

Ödeme yapabilmeniz için iki seçenek vardır. Birincisi Octovan sitesine girip gerekli yerleri doldururken en son çıkan ödeme seçeneğinde kredi kartınız ile güvenli bir ödeme yapabilirsiniz. İkinci olarak ise taşıma günü geldiğinde nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Nakliye İşlemi Öncesinde Neler Yapmalıyım?

Octovan ile alacağınız evden eve nakliyat hizmetinde birçok ek seçenek bulunur. Mesela kolileme işlemi veya montaj ek hizmeti seçebilirsiniz. Eğer ekstra seçeneklerden birini seçmediyseniz yapmanız gereken eşyalarınızı taşımaya uygun hale getirip ekip arkadaşlarımızı beklemektir. Kolileme işlemini seçtiyseniz eşyalarınızı taşımaya uygun hale ekip arkadaşlarımız getirir.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Nakliyat hizmeti alırken birçok ek hizmetten faydalanabilirsiniz. Bu hizmetlerin fiyatlarını merak ediyorsanız aşağıda verilen listeye göz atabilirsiniz. Fiyat hesaplama modülünde hesapladığınız ücret ek paket almadığınız sürece değişmeyecektir.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+0750 - 1000 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
1+1950 - 1250 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
2+11100 - 1350 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
3+11450 - 1800 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular