COVID-19'a yönelik önlemlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
0850 305 16 90

En Güvenilir ve Profesyonel Gölbaşı Nakliye Hizmeti

Octovan güvencesiyle Gölbaşı evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte hizmetinize paket ekleyerek özelleştirerek ek hizmetler ekleyebilir ya da premium hizmet veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Rezervasyon yapmak için hemen tıklayın!

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat

Gölbaşı evden eve nakliyat hizmeti Ankara’da en fazla talep gören nakliyat hizmetlerinden biridir. Yenimahalle, Bala, Çankaya ve Haymana ilçeleri ile komşu olan Gölbaşı ev taşıma, parça eşya taşıma ve şehirler arası nakliyat hizmetlerine de öncülük etmektedir. Son yıllarda Ankara’nın en fazla göç alan merkezlerinden biri haline gelen Gölbaşı şehir merkezinden sadece 20 km uzaklıktadır. Mogan ve Eymir Gölü’ne ev sahipliği yapan Gölbaşı, sosyal yaşam alanları ve sunduğu ayrıcalıklarla dikkat çekmektedir. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Gölbaşı evden eve nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Gölbaşı Evden Eve Nakliye

Gölbaşı evden eve nakliye hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi de nakliyat firması seçimidir. Birlikte çalışacağınız nakliyat firmasının tecrübesi ve profesyonellik düzeyi alacağınız nakliyat hizmetinin kalitesini belirlemektedir. Bu yüzden alanının en deneyimli ve profesyonel nakliyat firmaları ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için nakliyat firmalarına düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının güncelliğini ve teknolojik altyapılarını sürekli olarak denetleyen octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyabilmek için sabit fiyat garantisi sunmaktadır. Bu sayede hizmet alan kişiler taşınma günü ek ücret talebi gibi kötü sürprizlerle karşılaşmaktadır. En iyi Gölbaşı evden eve nakliye hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan’a ulaşmaktır.

Gölbaşı Evden Eve Taşımacılık

Göllbaşı evden eve taşımacılık hizmeti büyük bir tecrübe ve profesyonellik gerektirmektedir. Bu nedenle alanının en deneyimli ve profesyonel nakliyat firmaları ile işbirliği yapmaktadır. Müşterilerine nakit ödeme ile birlikte kredi kartı ile de ödeme yapabilme seçeneği sunan Octovan’da hasar güvencesi vardır. Eşyaların taşınma sırasında hasar görmesi durumunda, oluşan hasar nakliyat firması tarafından aynı gün içerisinde karşılanmaktadır. Profesyonel ekipleri ile oluşabilecek her türlü soruna karşı yanınızda her zaman yanınızda olan Octovan, kusursuz bir nakliyat deneyimi sunmaktadır. En iyi Gölbaşı evden eve taşımacılık hizmeti için internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşabilirsiniz.

Gölbaşı Parça Eşya Taşıma

Gölbaşı parça eşya taşıma hizmeti Ankara’da öne çıkan bir diğer nakliyat hizmetidir. Son yıllarda bölgenin çok yoğun bir şekilde göç alması nedeni ile parça eşya taşıma hizmetlerine olan ilgi çok yüksektir. Özellikle çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi ve koltuk takımı gibi özel araç ile taşınamayacak kadar büyük, geniş ve ağır eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınması için parça eşya taşıma hizmeti talep edilmektedir. Ek olarak, yapı marketlerden alınan büyük ve ağır eşyaların taşınması için de parça eşya taşıma hizmeti tercih edilmektedir. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Gölbaşı parça eşya taşıma hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan’a ulaşmaktır.

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat Firmaları

Gölbaşı evden eve nakliyat firmaları arasında büyük bir rekabet yaşanmaktadır. Bunun en önemli nedeni de bölgede hizmet sunan çok fazla sayıda nakliyat firmasının bulunmasıdır. Yaşanan rekabet ortamında öne çıkmak isteyen nakliyat firmalarının fiyatları aşağı çekmesi ile birlikte Gölbaşı nakliyat hizmetleri fiyatı da otomatik olarak düşmektedir. Gölbaşı’nın Ankara’nın en büyük pazarlarından biri olması nedeni ile bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması faaliyet göstermektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna etmektedir. Bu firmalar aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri sorunların yaşanmaması için Octovan her zaman yanınızda!

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Gölbaşı evden eve nakliyat fiyatları Ankara’nın diğer ilçelerine göre çok daha uygundur. Bunun en önemli nedeni ise bölgedeki nakliyat firmaları arasında yaşanan rekabettir. Rakiplerinin önüne geçmek isteyen nakliyat firmaları fiyat indirimine gitmeyi tercih ederken, nakliyat fiyatları da otomatik olarak düşmektedir. Ancak evden eve nakliyat hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi firmanın deneyimi ve profesyonellik düzeyidir. Bu yüzden Octovan sadece alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile çalışmaktadır. En kaliteli ve uygun Gölbaşı evden eve nakliyat fiyatları için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Gölbaşı evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yaparken büyük önem taşımaktadır. Octovan ile çalışan tüm nakliyat firmaları, verdikleri her nakliyat hizmetinin karşılığında, hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler nakliyat firmalarının kullanıcı yorumu ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun hizmeti kolay ve hızlı bir şekilde seçebilmektedir. Gölbaşı nakliyat hizmeti alırken mutlaka Gölbaşı evden eve nakliyat tavsiye bölümünü incelemenizi öneriyoruz. Octovan’da düşük puanlı ve olumsuz yorumları bulunan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Gölbaşı Şehirler Arası Nakliyat

Gölbaşı şehirler arası nakliyat hizmetleri de son yıllarda en fazla öne çıkan nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. Gölbaşı’nda inşa edilen büyük toplu konut projeleri ile birlikte Ankara’ya taşınan orta gelirli ailelerin büyük bir bölümü Gölbaşı’na yerleşmeyi tercih etmektedir. Şehirler arası nakliyat hizmetleri çok daha fazla deneyim ve profesyonellik gerektirmektedir. Bu nedenle alanının en deneyimli nakliyat firmaları ile çalışan Octovan, müşterilerine kusursuz bir nakliyat deneyimi sunmaktadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Gölbaşı şehirler arası nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+0750 - 1000 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
1+1950 - 1250 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
2+11100 - 1350 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
3+11450 - 1800 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Octovan Güvencesiyle Profesyonel Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan olarak en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile iş yapmaktayız. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz .Hemen parça eşya taşıma ya da ev taşıma hizmetimiz için rezervasyon yapabilir, ya da 0850305 16 90 müşteri hizmetlerinden aklınıza takılan sorulara cevap alabilirsiniz!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular