COVID-19'a yönelik önlemlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Octovan Evden Eve Nakliyat Avantajları

Octovan Evden Eve Nakliyat Avantajları

Günümüzde evden eve nakliyat işlemi oldukça fazla yapılmaktadır. Fakat sektördeki bu fazlalık birçok soruna yol açabilmektedir. Özellikle profesyonel olmayan ve herhangi bir sistem oturtamamış firmalarla çalışan insanlar nakliyat işleminden korkar olmuş durumdalar. Bu gibi firmalar insanların güvenini kırmaktan öteye gidemiyor ve maalesef evini taşımak isteyen insanların endişeli olmasını sağlıyorlar. Octovan olarak bizler insanların önemli ihtiyaçlarından biri olan evden eve nakliyat işlemlerinde, içinizde herhangi bir kuşku, endişe ve soru kalmaması ve kullanıcılarımızın yeni evlerine huzurlu bir şekilde taşınması adına profesyonel ekiplerimizle birlikte elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

Profesyonel Ekipler

Kaliteli bir nakliyat firması iyi bir düzene sahip olsa bile nakliyat ekipleri alanında deneyimli değilse ve insanlarla ilişkileri iyi değilse ne yazık ki firmanın kurduğu düzenin etkisi neredeyse yok oluyor. Octovan’da ise bizlere başvuran nakliyat ekiplerine gerekli mülakatları yaptıktan sonra uygun gördüğümüz takdirde aramıza katıyoruz. Fakat biz sadece işe alım sürecini tamamlıyoruz yani profesyonel şekilde çalışabilecek ekipleri seçiyoruz. Sizlerin düşünceleri ve deneyimleri bizim için büyük önem taşıdığından dolayı hangi ekiplerin ne kadar iyi olduğunu, puanlama sistemiyle siz belirliyorsunuz. Bu sayede yapılacak evden eve nakliyat işlemlerinde kullanıcı puanı yüksek olan ekiplerimizi yollayarak olabildiğince profesyonel bir nakliyat süreci yürütüyoruz.

Sabit Fiyat Garantisi

Octovan’da sabit fiyat garantisi vardır. Fiyatlar açık bir şekilde sizin girdiğiniz nakliyat bilgilerine bağlı olarak belirtilmektedir. Belirtilen fiyatta herhangi bir ekleme ya da çıkarma yapılmadığı takdirde kesinlikle değişim olmamaktadır. Yani verilen fiyata göre bütçe ayırabilir ve rezervasyonunuzu alarak evden eve nakliyat işleminizi güvenli bir şekilde başlatabilirsiniz. Dilerseniz sizler de fiyat al modülümüzden evden eve nakliyat işleminizle ilgili bilgileri paylaşarak özel fiyat alabilirsiniz.

Eşya Sigortası

Eşyalarınız sizler için ne kadar önemliyse bizler için de en az o kadar önemlidir. Bu yüzden eşyalarınızın gerekli kontrollerini yaparak, dikkatli ve özenli bir şekilde nakliyat aracına yerleştirmekteyiz. Fakat, ihtimali düşük olsa bile, beklenmedik bir durumda eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi durumunda oluşan hasarın bedeli, ekiplerimiz tarafından o gün ödenmektedir.

Nakliyata Uygun Araç Tipi Çeşitliliği

Octovan’da, Mini, Large, XLarge, Ev Taşıma Kamyoneti olarak 4 tip araç bulunmaktadır. Bu sayede yaptığınız nakliyat işlemine göre araç tipi seçerek, evden eve nakliyat işleminiz için düşük ücret ödeyebilirsiniz. Örneğin; birkaç parça eşyanızı taşımak istiyorsanız ev taşıma kamyoneti almak yerine eşyalarınıza en uygun olan diğer araçları seçerek evden eve nakliyat işleminizde tasarruf edebilirsiniz.

Ek Hizmetler

Kullanıcılarımıza en iyi evden eve nakliyat hizmeti sunmanın yanında işlerini daha da kolaylaştırmak için ek hizmetler de sunmaktayız. Bunlar; Eşya Kolileme Hizmeti, Avize Montaj Paketi, Stor Perde Montaj Paketi, Duvar Montaj Paketi gibi hizmetlerdir. Bir montaj işlemi kolay gibi görülse de nasıl yapıldığını bilmediğiniz takdirde evinizde istemediğiniz hasarlar oluşabilir ve bu hasarlar sizleri daha büyük masraflara sokabilmektedir. Ya da eşya kolileme işlemini taşıma koşullarına uygun yapmamanız dolayısıyla eşyalarınızın zarar görme oranı oldukça yüksektir. Montaj ya da kolileme işiyle uğraşmak istemeyenler ya da garanti olması için profesyonel ekiplerimizden yardım almak isteyenler ek hizmetlerimizden yararlanabilmektedir.

Müşteri Servisi

Amacımız sizlere hizmet satmak değil hizmet vermektir. Dolayısıyla sadece nakliyat işleminizin ücreti alınana kadar değil siz istediğiniz sürece, sadece bir telefon uzağınızda olacağımızı unutmayın. Telefonları başında sizlerin sorularına yanıt bulmak için hazır bulunan harika bir ekip bulunmaktadır! Nakliyatınızla ilgili aklınıza takılan sorulara, müşteri servisimizle iletişime geçerek kolaylıkla cevap alabilirsiniz.

Araç BoyutuTaşıma MesafesiParça Eşya Taşıma Fiyatları
Mini Araç129 - 159 Km Başı4 - 6 TL
Large Araç149 - 179 Km Başı5 - 7 TL
Xlarge Araç169 - 199 Km Başı 6 - 8 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular